Gnd Turizm Sık Sorulan Sorular

Gnd Turizm Transfer hizmetleri ile ilgili olarak misafirlerimizin merak ettiği pek çok soruyu burda açıklamak istedik.Ayrıca özel sorularınız için iletişime geçebilirsiniz

Hizmet Verdiğiniz Bölgeler Neresi?

Gnd Turizm Antalya'nın bütün Tatil yörelerinde ve pek çok ilçe ve semtinde aktif olarak hizmet vermektedir.

Hangi Hizmetleri Veriyorsunuz?

Hizmetlerimiz özel ulaşım hizmetlerinden olup, belirttiğiniz adreslere sizleri güvenli, konforlu bir şekilde yeni model araçlarımız ile transferlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Belirlediğiniz tarihe ve saate önem veriyoruz. . Ayrıca firma bünyemizde çalışan görevli araç sorumluları bütün gerekli eğitimlerden geçmiş özel araç kullanım belgelerine sahip Antalya'yı iyi bilen, yardımsever ve merak ettiğiniz sorulara özenle cevap verecek bilgili personellerden oluşmaktadır..

Uçağım Rötar Yaparsa, Ekstra Ücret Talep Ediyor Musunuz?

Gnd Turizm Transfer VIP Havaalanı/Havalimanı transfer hizmetlerinde titiz davranmaktadır. Uçuş durumunuz ile ilgili olarak gelişmeleri takip eden personellerimiz, uçağınızın rötar yapmış olduğu bilgisine henüz hizmetin sunulmasından sahip olduğumuz için ekstra bir ücret talep edilmez.Bu gibi durumların bizlere transfer saati öncesinde bildirilmesi önemlidir. Bildirmeniz durumunda ise hizmetiniz 24 saat süreyle beklemeye alınacaktır.

Havaalanında Şoförü Nerede Bulacağım?

Şoförümüz Havaalanında belirlemiş olduğunuz özel araç ile sizleri bekliyor olacaktır.

Araçlarınızda Bebek Koltuğu Bulunuyor Mu?

Araçlarımızda olabilecek tüm imkanları sağlıyoruz. Bu anlamda bebekler için özel koltuğu da temin etmekteyiz. Sadece bizlere rezervasyon sırasında araçta bebek koltuğunun olması gerektiğini belirtmeniz gerekmektedir.

Hizmetleriniz İçin Ödemeleri Nasıl Alıyorsunuz?

Firmamızın kabul ettiği pek çok ödeme seçeneği mevcuttur. Müşterilerimizin kolay bir şekilde ödeme yapabilmelerini amaçlıyoruz. Bu doğrultuda sunduğumuz ödeme seçeneklerini; Kredi Kartı,araçta nakit,eft/hesaba havale veya cepbank şeklinde kabul etmekteyiz. .

Hizmetlerin Sigorta Durumu Nedir?

Firmamız Gnd Turizm bünyesinde hizmet veren araçlarımız, Tursab, D2 yetki belgesine sahiptir. Dolayısıyla tüm araçlarımız zorunlu ferdi kaza, kasko ve mali sorumluluk sigortalarına sahiptir.

Rezervasyonu İptal Edebilir miyim?

Evet, herhangi bir iptal ücreti ödemeden rezervasyonunuz iptal edebilirsiniz.